Фінальна версія iOS 9.3.3 доступна для завантаження на iPhone та iPad

У понеділок Apple поширила фінальну версію iOS 9.3.3 для iPhone та iPad. Завантажити оновлення можуть всі користувачі мобільних пристроїв Apple.

Нова збірка вийшла в один день з watchOS 2.2.2, OS X El Capitan 10.11.6 і iOS 10 beta 3. Список змін заключного для дев’ятого покоління програмної платформи невеликий і містить мінімум положень. В Apple говорять про оптимізацію коду, а також поліпшення продуктивності і подальше виправлення недопрацювань і проблем, виявлених в попередніх версіях iOS 9.3.

iOS 9.3.2, як відомо, зарекомендувала себе не з найкращого боку. Історія з оновленням ОС, блокуючим деякі iPhone 6, повторилася з 9,7-дюймовими iPad Pro. В кінці травня Apple навіть припинила розповсюдження iOS 9.3.2 для планшетів через повідомлення про помилку Error 56, яка блокує пристрої. Пізніше вийшла оновлена ​​версія, в якій даний збій був виправлений.

iOS 9.3.3 доступна для завантаження на iPhone, iPod touch і iPad через систему оновлення. Всі користувачі пристроїв під управлінням більш ранніх версій ОС, можуть встановити нову прошивку «по повітрю», зайшовши в розділ «Параметри» → «Загальні» → «Оновлення ПЗ».

iOS 9.3.3 стане останнім оновленням перед виходом фінальної версії iOS 10.