Apple запатентувала водонепроникний динамік для iPhone 7

Ми вже звикли до того, що цікаві подробиці про новинки Apple стають відомі задовго до їх офіційної презентації. Не обійшлося без сюрпризів і в цьому році. Напередодні анонса смартфона iPhone 7, запланованого на вересень, в Мережу витекло багато подробиць про майбутні пристрої. Крім технічних характеристик обізнані джерела стверджують, що смартфони отримають захист від води. Нову патентну заявку Apple можна розглядати як підтвердження цим інсайдів.

Apple, спільно з виробниками акустичного обладнання Bose і JBL, розробила спеціальний матеріал, що витримує пряме попадання вологи. Застосовуючи його для створення динамічних головок, каліфорнійський гігант має намір забезпечити їх повну водонепроникність.

Більшість динаміків сучасних пристроїв оснащуються захисною плівкою від попадання води. На відміну від патенту Apple, вони не стають водонепроникними. У патенті зазначено, що мембана уникне високе гідростатичне навантаження при зануренні на глибину до 3,5 метрів.

За інформацією з документації патенту, Apple збирається використовувати матеріал в смартфонах, планшетах, «розумних» годинниках, телевізорах, ноутбуках і іншій електроніці.

dinamic

Вперше про повну водонепроникність майбутніх iPhone заговорили після презентації iPhone 6s в минулому році. Справа в тому, що Apple стала використовувати в конструкції смартфонів захисну прокладку від проникнення всередину пристрою води і переглянула розташування деяких компонентів всередині корпусу.

Крім цього, навколо роз’ємів для кабелів на материнській платі від акумулятора і дисплея до кнопок і роз’єму Lightning з’явився невеликий контур з силікону. Саме ці роз’єми найбільш часто піддаються корозії при попаданні всередину корпусу води, а ці прошарки їх захищають. Даний спосіб гідроізоляції iPhone описувався в іншому патенті Apple, поданому в березні 2015 року.