Apple оснастить свій новий годинник особливим дисплеєм

В Apple Watch другого покоління буде використовуватися більш тонкий дисплей нового типу, що дозволяє вмістити всередині корпусу нові датчики і більш ємне джерело живлення. Йдеться про «суцільноскляні» дисплеї One Glass Solution (OGS), який прийде на зміну технології Glass on Glass (G/G).

Як повідомляє DigiTimes, екран Apple Watch 2 буде особливий тим, що буде створений із застосуванням технології OGS. Ця технологія полягає в об’єднанні ЖК-панелі і сенсорного шару, таким чином, зникає повітряний прошарок між цими деталями, а якість зображення підвищується. Використання єдиного скла в конструкції дисплея зробить Apple Watch 2 легшими і звільнить місце всередині корпусу для нових комплектуючих.

У компанії TPK Holding розповіли, що виробництво таких дисплейних панелей не дуже рентабельно для Apple. Аналітики побоюються, що складність виробництва компонента для Apple Watch 2 може вплинути на загальні продажі смарт-годинників.

За непідтвердженою інформацією, Apple Watch другого покоління отримають продуктивну SiP-платформу S2, вбудовану FaceTime-камеру і стануть менш залежними від iPhone, що може підвищити популярність пристрою. Це стане можливим завдяки інтеграції нового чіпа Wi-Fi і GPS-модуля.

Офіційна презентація Apple Watch 2 очікується у вересні цього року, разом з iPhone 7. Джерела вказують, що новинка може надійти в продаж вже 16 вересня.