Знижки на додатки в Google Play | 6 червня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Farming Simulator 2014

Коли ти фермер і пишаєшся цим. Посадити картоплю, продати урожай, засіяти поля, купити нову ділянку, накопичити на крутий трактор – в Farming Simulator треба не вбивати і розоряти, а творити і примножувати.

Star Armada RTS

Багатофункціональна стратегія в космосі. Є два режими: власне, стратегічний і Tower Defence. В обох випадках доведеться несолодко: ворожі кораблі напирають, ресурси закінчуються; вічний цейтнот.

Space Bounties

Піксельний космос: інопланетяни напали на найманців, найманці на інопланетян. Розбиратися, звичайно ж, вам: методично зачищати корабельні відсіки, міста і пустелі від ворогів, використовуючи гранати, лазери та інші види зброї.

eWeather HD

Вбудований в ваш телефон датчик погоди гарний, але рівно до того моменту, як ви побачите альтернативу – бажано, платну. eWeather оснащений барометром, вміє показувати тиск, температуру в морі та ще приблизно мільйон речей. А ще – це дуже красивий додаток.