Знижки на додатки в Google Play | 23 червня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Please, Don’t Touch Anything

Забавна головоломка, в якій нас залишають почергувати біля загадкового пульта, з вигляду схожого на пункт управління запуском міжконтинентальних ракет, попросивши ні на що не натискати. Зрозуміло, утриматися дуже складно і ми тиснемо, після чого починають відбуватися дивні речі.

Kingdom Rush Frontiers

Один з кращих представників жанру tower defense на Android. Фентезійний світ знову в небезпеці, і захистити його можете тільки ви. У цьому допоможуть не тільки вежі, але і відважні герої, які володіють спеціальними здібностями, які можна розвивати. Відмінний баланс і захоплюючий геймплей, що затягує надовго.

Camera ZOOM FX

Камера з розширеними можливостями для тих, хто серйозно захоплюється мобільною фотографією. Крім корисних функцій зйомки, включаючи стабілізацію і кілька варіантів сітки, тут є інструменти для обробки знятого матеріалу – від корекції до художніх ефектів.

Camera ZOOM FX Premium
Camera ZOOM FX Premium
Developer: androidslide
Price: UAH 114.99

Ultimate Guitar Tabs & Chords

Раніше початківцям гітаристам доводилося купувати книги і збірники табулатур, забезпечені аудіодисками, тоді як сьогодні досить встановити на смартфон або планшет додаток Ultimate Guitar Tabs. У ньому міститься велика база якісних табулатур, яка постійно поповнюється. Окремо можна докупити тематичні паки пісень і навчальних матеріалів.