Знижки на додатки в App Store | 2 червня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Western 1849

Пора переміститися прямо в середину позаминулого століття, на дикий-дикий Захід. Мета гравця – звільнити невелике містечко від банди кровожерливих головорізів, які тероризують його. Гра дивує гарною графікою і продуманим інтерефейсом, перестрілки з ворогами по-справжньому добре реалізовані!

Farming Simulator 14

Цікава стратегія, в якій вам необхідно впоратися з керуванням власного фермерського господарства. Завдань належить виконати чимало: тут і збирання врожаю, і обслуговування сільськогосподарської техніки. Якщо мріяли приміряти на себе роль зануреного в турботи фермера – саме час встановити додаток на смартфон.

Farming Simulator 14
Farming Simulator 14
Developer:
Price: Free+

Eazy Reminder

Додаток для запису голосових нагадувань. Адже саме ви – кращий мотиватор для виконання поставлених цілей. Додаток відрізняється простим інтерфейсом, а настройки дозволяють гнучко налаштувати повторення своїх нагадувань.

Eazy Reminder
Eazy Reminder
Developer:
Price: USD 1.99

Compass by iVogel

Якісний компас, який легко звертає на себе увагу по функціональності. Додаток визначає положення пристрою по магнітному полю, а також виводить на екран дані про погоду. Також є вкладка з картами, що дозволяє використовувати програму для навігації.

Compass by iVogel
Compass by iVogel
Developer:
Price: Free