Знижки на додатки в App Store | 15 червня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

9 Clues: The Secret of Serpent Creek HD (Full)

Врятуйте свою кращу подругу і ціле містечко середини минулого століття від страшного лиха. Ваша найкраща подруга, журналістка Хелен Хантер, відправляється в прибережне містечко Серпент-Крік, щоб зробити репортаж про місцевий фестиваль. Незабаром вона зникає, зробивши свій останній телефонний дзвінок саме вам. Хелен сподівається, що ви, як фахівець з паранормальних явищ, зумієте знайти пояснення дивним і страшним подіям, що сталися в цьому місті. Вона хоче, щоб ви негайно туди приїхали. Перше, що ви побачили, приїхавши в Серпент-Крік, була дивна змієподібна істота.

Iron Sea Defenders HD TD

Знаряддя до бою. Ворожа ескадра на горизонті. Вас чекає справжній Морський бій. Захисти форт від нападу – прояви тактичну кмітливість.
Будуй гармати, накопичуй гроші, знищуй противника за допомогою секретної зброї і будь напоготові, тому що ворог ніколи не дрімає.

Унікальний історичний сеттинг дозволить зануритися в атмосферу справжньої безкомпромісної битви. Різноманітні противники, потужні гармати і секретна зброя, яка змушує ворогів тремтіти – все це в новій грі в жанрі Defense.

Iron Sea Defenders HD TD
Iron Sea Defenders HD TD
Developer:
Price: USD 0.99+

AZZL

Розважальний гібрид гри і мультика заряджений емоціями і жартами. Анімаційні пазли AZZL вийшли настільки соковитими, що віртуальність більше ніколи не буде такою, як раніше. Це те, що виявиться на кінчиках ваших пальців і дуже швидко проникне в свідомість.

AZZL
AZZL
Developer:
Price: USD 2.99