Знижки на додатки в App Store | 10 червня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

VHS Camcorder

У старих аналогових відео є особливий шарм, який іноді хочеться додати і сучасним роликам. З VHS Camcorder ви зможете надати ефект кінохроніки своїм фото і відео або створювати їх відразу на ходу.

2 Things at Once

Головоломка, яка зламає мозок. У цій грі-тесті містяться різні логічні завдання і вирішувати їх потрібно відразу по дві. При цьому у вашому розпорядженні обмежена кількість часу. Гарний струс для розуму.

2 Things at Once
2 Things at Once
Developer:
Price: Free

Toca Life: School

Одна із серії ігор Toca Boca, яку можна назвати аналогом The Sims для самих маленьких. У цій частині хлопців чекають веселі шкільні пригоди і знайомство з 30 кумедними персонажами, з якими можна взаємодіяти в п’яти різних локаціях.

Toca Life: School
Toca Life: School
Developer:
Price: USD 3.99

Done

Додаток для шанувальників універсальних інструментів. «Справі час» допоможе вам вести списки справ, створювати замітки і нагадування, з легкістю управляти всім цим і завжди тримати потрібну інформацію під рукою. Є віджет, синхронізація з іншими пристроями і захист за допомогою Touch ID.