Знижки на додатки в Google Play | 30 червня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Solid Explorer File Manager

Двопанельний менеджер файлів з чудовим функціоналом та інтерфейсом в стилі Material Design. Відрізняється можливістю повної кастомізації, роботою з архівами і root-доступом, а також підключенням до FTP, хмарним сховищам і віддаленим серверам. Для тих, кому цього мало, є окремі плагіни, ще більше розширюючі функціональність. Розблокування повної версії можливе через вбудовані покупки.

Lifeline: Whiteout

Нова частина інтерактивного текстового квесту бере за душу. Цього разу гравцям доведеться рятувати подорожнього, який незрозуміло як опинився на засніженому пустирі і позбувся пам’яті. Потрібно допомогти йому вижити, знайти безпечне місце і самого себе.

Lifeline: Whiteout
Lifeline: Whiteout
Developer: 3 Minute Games
Price: UAH 54.99

WiFi Mouse Pro

Додаток, який перетворить ваш Android-пристрій в бездротову мишу. Виручить в ситуаціях, коли зламалася миша або просто лінь вставати з дивана під час перегляду фільму.

WiFi Mouse Pro
WiFi Mouse Pro
Developer: WiFi Mouse
Price: UAH 129.99

DuckTales: Remastered

Про цю гру немає ніякого сенсу розповідати, якщо вам знайоме слово Dendy. Це одна з обожнюваних 8-бітових ігор і можливість поринути в заповітний світ улюбленого мультсеріалу всіх дітей, чиє дитинство припало на початок 1990-х. Тепер діставати з антресолей приставку і джойстики не обов’язково: повернутися в дитинство можна прямо на смартфоні або планшеті.

The app was not found in the store. 🙁