Сторонні додатки і сервіси для перегляду стрічки Instagram перестали працювати

Як і очікувалося, з 1 червня 2016 року почали діяти нові правила роботи платформи Instagram зі сторонніми додатками. Це призвело до припинення роботи багатьох популярних додатків і веб-сервісів для перегляду стрічки Instagram.

Справа в тому, що нові правила дозволяють стороннім додаткам ділитися фото з колекції користувача, а також редагувати фото, проте не дозволяють переглядати стрічку Instagram, автоматично підписуватися на акаунти, “лайкати” і коментувати фото. Відключення також торкнулося сторонніх сервісів, що дозволяють шукати фото в Instagram і хештеги, таких як Gramfeed і Mixagram. Цікаво, що деякі сервіси обійшли заборону, під виглядом аналітичного інструмента, або рішення управління соціальними медіа для компаній і журналістів. А ось популярний клієнт Flow для iPad закрився.

Команда Instagram ще в грудні 2015 року розпочала перевіряти нові і існуючі програми, перш ніж дати доступ до API (з решти дозволених). Існуючі програми повинні були встигнути отримати схвалення до 1 червня 2016 року.

Джерело інформації: Instagram Developers