Оновлений Viber почав підтримувати анімовані GIF і ручне архівування

Viber – один з найпопулярніших додатків, призначених для спілкування. Щоб залучити нових користувачів і зберегти колишніх, в додаток Viber для операційних систем Android та iOS були додані нові функції.

Версія Viber 6.1 для Android почала підтримувати відображення в чаті анімованих GIF. Користувач може додавати GIF-картинки, раніше завантажених зображень зі своєї галереї, але існує і ще більш простий спосіб – скопіювати URL зображення і вставити його.

Крім того, Viber підтримує також автоматичне відтворення GIF. На перший погляд нова функція в додатку не представляється значною, але стає його вигідною відмітною якістю. Адже багато додатків призначених для спілкування – WhatsApp в їх числі – не відображують настільки улюблені багатьма користувачами анімовані GIF-картинки.

У оновленні користувач також зможе вручну зберегти свої діалоги і поміщати їх на Google Drive. При переході на новий девайс користувачеві буде легко здійснити відновлення даного архіву.

У Viber також додана функція відправки грошей безпосередньо у вікні чату членам сім’ї і друзям. Ця функція працює завдяки співпраці з Western Union, але в даний час доступна тільки в Сполучених Штатах.

Чи є підтримка анімованих GIF-зображень тієї самої функцією, яка здатна залучити до Viber нових користувачів?