Microsoft Surface 3 незабаром зникне з ринку

Останнім часом Microsoft не соромиться говорити про статистику продажів планшетів з серії Surface, хоча і не розкриває обсягів реалізації, а також не виділяє звітність по кожній модифікації. І якщо деякі пристрої сімейства більш популярні, то інші відверто провалилися. Відповідно, від випуску останніх має сенс відмовитися.

За повідомленням поінформованих джерел, Microsoft має намір припинити випуск пристроїв Surface 3 в грудні цього року. При цьому відомо, що вже зараз в магазинах спостерігається дефіцит цих пристроїв. В американському роздрібі на даний момент залишилися виключно 64-гігабайтні версії планшетів з LTE, а ось моделі з 64 ГБ і 128 ГБ пам’яті вже повністю розпродані.

Втім, в Редмонді вважають, що Surface 3 користувався гарним попитом. Можливо, ґаджету пора поступитися місцем наступнику, але про це офіційні джерела замовчують.

Модель Surface 3 представляє собою бюджетну версію Surface Pro 3 і відрізняється від старшого побратима зменшеною діагоналлю екрана, а також наявністю процесора Intel Atom замість Intel Core i3. У Microsoft ще під час анонса першого Surface заявили, що даний пристрій буде поєднувати в собі всі кращі риси ноутбуків і планшетів. Чи планує компанія включити наступника даного апарату в свій майбутній модельний ряд, поки не відомо.

Нічого не говорять джерела і з приводу майбутнього «розумного» браслета Band 2. У нинішній версії пристрій нерідко страждає від порушень цілісності корпусу, але Microsoft визнає такі випадки гарантійними, здійснюючи заміну дефектних примірників. Обсяги поставок Microsoft Band 2 зараз обмежені, але виробник нічого не повідомляє про наміри згорнути випуск цього продукту.