Для Moto Z випустять модуль з додатковим дисплеєм

На цьому тижні компанія Lenovo представила нові смартфони Moto Z і Moto Z Force, а також цілу лінійку змінних модулів. На сьогоднішній день виробник пропонує 14 модулів, в тому числі динаміки JBL, піко-проектор, кілька варіантів додаткових акумуляторів і велику різноманітність задніх кришок з різних матеріалів. Також Lenovo пообіцяла випустити ще більше модулів і всіляко підтримувати сторонніх розробників. Для цього компанією випущено чотири набори для розробників.

Moto Z

За допомогою цих наборів фахівці зможуть створювати власні варіанти функціональних модулів для смартфонів лінійки Moto Z. Найцікавіше виглядає Display Personality Card, який має додатковий дисплей, що відображає корисну інформацію. У Мережі вже з’явилася перша фотографія робочого прототипу.

Moto ZДодатковий дисплей може відображати той же контент, що зображено і на основному, або ж якусь іншу інформацію. Наприклад, можна робити Селфі головною камерою і бачити себе на додатковому екрані. Або, наприклад, там можуть відображатися повідомлення, коли смартфон лежить на столі дисплеєм вниз.

За наявною інформацією, Lenovo планує розвивати ідею зі змінними модулями і далі. Нові смартфони будуть мати такі ж форму і габарити, як Moto Z і Moto Z Force, тому через рік всі модулі підійдуть і новим моделям.

Джерело інформації: Phandroid