Для Moto Z будуть доступні змінні задні модулі

Однією з особливостей багатьох смартфонів компанії Motorola була можливість настройки їх зовнішнього вигляду за допомогою сервісу Moto Maker. У новій лінійці Moto Z, яка буде представлена ​​вже 9 червня на спеціальному заході компанії Lenovo, кастомізація може вийти на новий рівень за рахунок змінних задніх модулів. Минулого тижня інсайдер Еван Бласс опублікував зображення функціональних модулів, серед яких кришка з вбудованим проектором, зі стереодинаміками JBL і з камерою від компанії Hasselblad. Ресурс hellomotoHK поповнив колекцію витоків зображеннями кришок Style Mods, які дозволять змінити зовнішній вигляд смартфона.

Якщо раніше користувач міг вибрати задню кришку для смартфонів Motorola тільки в Moto Maker, і замінити її потім вручну було неможливо (не вдаючись до розбирання девайса), то за допомогою Style Mods можна буде міняти зовнішній вигляд девайса за своїм бажанням і настроєм. На представленому зображенні можна побачити кілька різних варіантів шкіряних і дерев’яних задніх кришок.

Варто відзначити, що Style Mods будуть “усувати” випираючу камеру в смартфоні. Нагадаємо, що за отриманими даними, товщина Moto Z Style становитиме всього 5,2 мм. Про додаткові можливості “стильних” модулів поки нічого невідомо.

Джерело інформації: 9TO5Google