BlackBerry готує новий смартфон на Android

Новий смартфон BlackBerry показали на “шпигунському” фото. Судячи по зображенню, пристрій буде виконано в “класичному” форм-факторі для компанії і отримає QWERTY-клавіатуру.

У смартфоні очікується присутність дактилоскопічного сенсора, вбудованого в клавішу пробіл, USB Type-C і металевий корпус, як в Passport. Передбачуване ім’я новинки – Rome.

blackberry rome

blackberry rome

На зображенні можна помітити стандартні клавіші управління Android. По всій видимості, компанія остаточно відмовиться від BlackBerry OS.

Примітно, що джерелом «витоку» став Ділан Хабкірк, засновник видання BlackBerry Central.

“Швидше за все, Rome має ті ж специфікації, що і Priv, або близькі до них. Екран може мати вигнутими гранями, що, правда, залишає деякі питання по конструкції клавіатури. […]

Оскільки були скарги на фронтальну камеру в Priv (через обмеження за розміром), Rome отримає Фронталки аж до 8 Мп. Приблизна ціна смартфона – 500 доларів “, – розповів він.

Нагадаємо, що в кінці квітня 2016 року з’явилася інформація про те, що BlackBerry припинить виробництво мобільних пристроїв. За останніми даними, частка компанії на світовому ринку смартфонів становить всього 0,3%.