Apple та Google підуть назустріч розробникам додатків

Apple та Google вступають в більш жорстку конкуренцію на ринку мобільного зв’язку. Відразу після оголошення виробника iPhone про підвищення виплат розробникам додатків за передплатою, компанія Google зробила ще більш вигідну пропозицію.

Google і Apple

8 червня Apple анонсувала нову модель розподілу доходів між розробниками додатків і компанією. Видавці, яким вдається утримати своїх передплатників більше року, будуть отримувати від таких користувачів 85% доходу замість 70%.

При цьому буде діяти 60-денний так званий грейс-період, протягом якого підписка може бути припинена. Якщо до закінчення цього періоду покупець продовжить підписку, Apple не буде вважати, що вона переривалася.

Як стало відомо, Google вирішила використовувати таку ж модель, але не буде вимагати від розробників утримувати користувачів протягом року, а дозволить їм негайно збільшити дохід. Аналітики порахували такий план більш цікавим в порівнянні з анонсом Apple.

За деякими даними, Google вже тестує нову модель з деякими видавцями розважальних програм. Таким чином, пошуковий гігант хоче стимулювати зростання числа користувачів, що використовують пристрої компанії, наприклад, Chromecast.

Відомо, що багато в чому успіх платформи забезпечується зацікавленістю розробників. Google і Apple в цій сфері вступають в більш жорстку конкуренцію.

Про те, коли Google планує ввести нові правила розподілу прибутку, інформації поки немає.