Apple представила macOS Sierra з помічником Siri

На конференції для розробників WWDC 2016 (Apple Worldwide Developers Conference), яка проходить в Сан-Франциско з 13 по 17 червня 2016 року, компанія Apple представила нову версію своєї програмної платформи для комп’ютерів – macOS Sierra. Так, все вірно, OS X для десктопів і ноутбуків тепер буде називатися macOS.

На macOS Sierra комп’ютерам від Apple вперше стає доступним голосовий помічник Siri. Комп’ютер можна буде автоматично розблокувати за допомогою смарт-годинника Apple Watch. Ще одна значна нова функція – універсальний буфер обміну, який дозволить копіювати автоматично текст, фото і інший контент на iPhone, і вставляти його вже на Mac.

Серед інших нововведень – оновлення iCloud Drive з синхронізацією робочого столу в хмару, якщо не вистачає місця на диску, то різні файли автоматично зберігаються в хмару, щоб звільнити місце, вкладки для додатків (вбудованих і сторонніх), Apple Pay на десктопах і ноутбуках, функція Picture-in-Picture, що працює в повноекранному режимі, і так далі.

Прев’ю для розробників macOS Sierra стане доступним сьогодні, публічна бета-версія з’явиться в липні. Реліз macOS Sierra призначений на осінь.