Apple перевипускає iOS 9.3.2 для iPad Pro

Apple запустила повторне поширення оновлення з iOS 9.3.2 для iPad Pro 9.7. Це вже виправлена ​​версія прошивки, яка не містить критичної помилки, виявленої на початку.

iOS 9.3.2

Перший варіант оновлення почав поширюватись ще в середині травня, проте через декілька днів процес припинився. Як з’ясувалося, незважаючи на тривале тестування і випуск бета-версій, прошивка викликала поломку планшета з неможливістю відновлення без звернення до сервісної служби.

Apple знадобилося два тижні, щоб виправити помилку і знову запустити відправку iOS 9.3.2 на iPad Pro 9.7. Свіжа версія прошивки особливо порадує власників вже «зламаних» пристроїв, які не звернулися в сервіс, адже вона поверне планшету працездатність. Природно, для цього потрібно буде провести процедуру установки через комп’ютер з iTunes. Ті ж, хто просто не встиг прошити першу злощасну версію iOS 9.3.2, можуть просто дочекатися OTA-оновлення.

Свіжа збірка для iPad Pro 9.7 містить не тільки виправлення ключової проблеми, а й відповідні їй патчі. Хочеться сподіватися, що це одинична осічка Apple з якої компанія вже зробила висновки.

Джерело інформації: PhoneArena