Знижки на додатки в App Store | 4 травня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Letters from Nowhere (Full)

Таємничі листи, раптові зникнення, і несподівані повороти сюжету будуть тримати вас в напрузі протягом цієї гри в жанрі «пошук прихованих предметів». Коли Одрі дізнається про зникнення чоловіка, їй ніяк не вдається взяти себе в руки. Вона майже готова впасти у відчай і втратити надію, але раптом хтось починає підкидати їй під двері таємничі листи. Пориньте в цю драматичну історію, пройдіть 48 дивовижних локацій, знайдіть підказки і розгадайте хитромудрі головоломки, щоб розкрити таємницю зникнення чоловіка Одрі. З’ясуйте, де ж знаходиться викрадений чоловік, і дайте відповідь на питання, хто або що шле Одрі ці незрозумілі листи.

Letters from Nowhere® (Full)
Letters from Nowhere® (Full)
Developer:
Price: USD 2.99

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart, Collector’s Edition (Full)

Підніміть вітрила і рушайте в запаморочливу піратську пригоду. Здійсніть неймовірну подорож, переслідуючи повсталого з мертвих пірата, який викрав вашу доньку на примарному галеоні. Вам належить дізнатися все про багатовікову трагедії ожилого пірата, який хоче воскресити свою кохану, використовуючи життєву силу юної дівчини. У той час як за кожним кутком вас підстерігає небезпека, вам необхідно діяти швидко, щоб врятувати дівчину. Пройдіть по примарних морях, зруйнованим фортецям і усипаним кістками катакомбах в пошуках секретів минулого.

Path Input

Додаток Path Input забезпечить швидкий і цікавий спосіб введення букв на клавіатурі. Щоб написати в ньому, наприклад, слово «ліс», вам просто потрібно ковзнути пальцем з клавіші «л» на «і», та закінчити лінію на клавіші «с». Додаток має можливість виправлення помилок, вам не потрібно абсолютно точно потрапляти по всіх клавішах, щоб завершити введення. Також Path Input може сам вставляти пропуски між словами і підказувати їх закінчення, а написаний текст копіюється одним кліком, так що ви легко зможете вставити його в будь-який інший додаток.

Flowpaper

Знайти в інтернеті шпалери для iPhone не складає ніяких труднощів, але відшукати серед купи одноликого мотлоху щось по-справжньому вартісне – завдання, яке часом вирішити не виходить. Якщо ви вмієте малювати, то вам, напевно, простіше, а для тих, хто таким даром не володіє, але все ще хоче красиві шпалери, придумали програму Flowpaper – інтерактивну програму для малювання на екрані. Як інструменти використовуються пульсуючі хвилі, які ви можете обертати в різні боки, витягати і змінювати колір.

Flowpaper
Flowpaper
Developer:
Price: USD 0.99+