Знижки на додатки в App Store | 21 травня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Run In Crowd

Run In Crowd – це гра, в якій ви біжите з іншими гравцями по світу, який змінюється щодня. Робіть тапи по екрану для стрибка, або подвійного стрибка. Чим довше ваш тап, тим вище підстрибне персонаж. Уникайте перешкод і спробуйте пробігти далі ніж інші. У грі є мультиплеер, генерація рівнів, простий і захоплюючий геймплей і багато іншого.

Run In Crowd
Run In Crowd
Developer:
Price: USD 0.99+

True Skate

True Skate – один з атмосферних симуляторів скейтборду, який дозволяє бачити і контролювати дрібні рухи, а новітня фізика робить гру неймовірно реалістичною. У вашому розпорядженні буде великий, різноманітний скейт-парк для будь-яких трюків і кілька додаткових у вбудованих покупках. У грі приємна оку графіка, можливість повторного перегляду зробленого трюку, уповільнення руху під час трюків і багато інших можливостей. Заробляйте очки і поміряйтеся силами в глобальному інтернет-рейтингу.

True Skate
True Skate
Developer:
Price: USD 1.99+

Tesla Wars – II

Захищайте планету за допомогою вежі Тесла. Будуйте гармати, відкривайте унікальні спешали, покращуйте вежу і ви зможете створити справжнього електричного монстра, що змітає все на своєму шляху. Не дайте маленьким чорним чоловічкам поневолити всесвіт. TeslaWars – II це продовження унікальної гри Tesla Wars, яка має понад три мільйони гравців по всьому світу. У новій версії вас здивує дуже велика кількість рівнів, тепер ви можете встановлювати різні турелі, а також битися зі злісними босами.

Tesla Wars - II
Tesla Wars - II
Developer:
Price: USD 1.99+

Fresh Reversi

Реверси – це затягуюча настільна гра, яка проста для навчання навіть для новачків. Граючи у Fresh Reversi ви тренуєте своє стратегічне мислення, логіку і стаєте розумнішими з кожною новою партією. Яскрава, стильна графіка і мелодійна фонова музика дарують незабутній досвід від гри. Проведіть час у колі сім’ї. Обдумування кожного ходу гри – ключ до успіху.

Fresh Reversi
Fresh Reversi
Developer:
Price: USD 0.99

Pull My Tongue

Знайомся, це Грег. Вічно голодний хамелеончик, обожнює попкорн. Допоможи нагодувати Грега – тягни його за язичок по веселим головоломкам з електророзрядами, колючками, жуйками, повітряними кульками та всякими такими штуками.

Pull My Tongue
Pull My Tongue
Developer:
Price: USD 0.99+