Знижки на додатки в App Store | 11 травня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

TABATACH

Високоінтенсивні інтервальні тренування вимагають набагато менше часу на виконання і діють при цьому не гірше звичайних. Таймер TABATACH містить шаблони вправ по протоколу Табата, для кроссфіта і багатьох інших технік, дозволяючи з легкістю контролювати їх виконання.

Doo

З цим менеджером завдань у вас буде більше шансів доводити свої справи до кінця. Він представляє всі завдання у вигляді карток, але відображає їх стопкою, ніби натякаючи на те, що для успіху фокусуватися потрібно лише на чомусь одному. Виконуємо завдання, змахуємо картку вниз і переходимо до наступного. Додаткова мотивація забезпечується набором красивих ілюстрацій, які автоматично присвоюються кожній картці виходячи з контексту завдання.

Doo - Get Things Done
Doo - Get Things Done
Developer:
Price: USD 4.99

Rapid Photo Transfer

Яким би великим не був накопичувач вашого iPhone, якщо ви багато фотографуєте, рано чи пізно він заповниться. Щоб легко звільнити його, скористайтеся Rapid Photo Transfer. За допомогою цієї програми можна в пару торкань вивантажити фото в Dropbox, Flickr або Google Drive, а також просто на комп’ютер через веб-сервер. Мінімум дій, ніяких проводів і максимум користі.

The app was not found in the store. 🙁

Dr. Panda’s Toy Cars

Нові пригоди улюбленця всіх дітей Dr. Panda. У цій розвиваючій грі малюки зможуть прогулятися по чотирьом великим містам і покерувати цілим автопарком, який включає в себе навіть вантажівки і спецтехніку. Можна грати удвох і придумувати сюжети веселих історій разом.

The app was not found in the store. 🙁