В американському App Store з’явилася клавіатура Gboard від Google

Разом з релізом iOS 8 на “яблучній” мобільній платформі почалася ера сторонніх клавіатур. Сьогодні в App Store можна легко знайти більше десятка подібних додатків, при цьому їх кількість продовжує зростати. Цікаво, що випуском сторонніх клавіатур займаються не тільки незалежні розробники, а й великі компанії. Наприклад, днями Google випустила на iOS клавіатуру під назвою Gboard.

Зовні Gboard схожа на стандартну клавіатуру для iOS, при цьому новинка відрізняється однією особливістю – в ній є вбудований пошук. За допомогою спеціальної клавіші користувачі можуть отримати швидкий доступ до пошукового рядка і знайти всю необхідну інформацію. Після цього знайденими даними можна поділитися зі співрозмовником в чаті або вставити в текстовий документ, лист, замітку і т.д.

До інших особливостей Gboard можна віднести можливість пошуку смайликів і анімованих зображень, а також додатковий тип введення тексту – Glyde. З його допомогою можна здійснювати швидкий набір одним пальцем, просто водячи ним по клавішах.

На даний момент додаток доступний тільки в американському App Store.

Завантажити з AppStore

Жителям інших регіонів новинка повинна стати доступна трохи пізніше.

Джерело інформації: 9TO5Mac.com