У Мережі показали кращий в світі монопод

На YouTube з’явилося відео, творці якого презентували «перший в світі автоматичний монопод». Пристрій під назвою Selfie Stick Unreal є телескопічною конструкцією, здатною автоматично висуватися на необхідну довжину при натисканні кнопки на ручці.

Але цікаво навіть не це: монопод обладнаний двома потужними вентиляторами і яскравими світлодіодними освітлювачами, прихованими в ручці пристрою.

Як розповіли розробники, на штативі біля місця кріплення смартфона розташовуються два невеликих прожектора, які в будь-який час доби створюють необхідне освітлення. Вентилятори, як обіцяють в ролику, будуть красиво роздувати волосся під час зйомки.

Selfie Stick Unreal - 1

Цей комбайн для «Селфі», правда, існує тільки в двох примірниках і купити його не можна. Передовий монопод випущений маркетинговим агентством Thinkmodo і створювався для просування другого сезону комедійно-драматичного серіалу «Нереально».

Хоча це всього лише прототип, але він відмінно працює. А судячи з реакції зацікавлених перехожих, які взяли участь у створенні ролика, Selfie Stick Unreal цілком можна запускати в серійне виробництво.