У додатку Google Camera з’явиться підтримка RAW-формату

Як з’ясував сайт AndroidPolice, в наступному оновленні Google Camera буде реалізована можливість збереження знімків в RAW-форматі. На жаль, цю опцію буде підтримувати лише кілька останніх моделей Nexus.

Підтримка формату RAW з’явилася в Android приблизно два роки тому, і вона використовується деякими програмами та смартфонами. Як і всі подібні програми, Google Camera буде зберігати знімки відразу в двох форматах: JPEG для відправки до фотоальбому або соцмережі і DNG для подальшого редагування в фоторедакторі. Зображення в форматі DNG зберігається без стиснення, тому не втрачає в якості з кожним етапом обробки. JPEG-знімки, як правило, займають в 5-10 разів менше місця, відразу ж виглядають яскравіше і більш насиченіше, ніж DNG, але непридатні для подальшої професійної обробки.

У коді свіжої версії Google Camera підтримка формату RAW вказана як експериментальна і недоступна звичайним користувачам. Ймовірно, в даний час вона проходить тестування і скоро буде відкрита власникам смартфонів Nexus, в тому числі LG Nexus 5X і Huawei Nexus 6P.

Джерело інформації: AndroidPolice