Surface Phone з Windows 10 вперше на рендері

Подробиці про вихід першого смартфона Microsoft на базі повноцінної Windows 10 – Surface Phone, знову з’явилися в Мережі. Сьогодні цей загадковий апарат вперше був помічений на рендері, що демонструє знайомий за моделями Lumia дизайн.

Surface Phone

Джерело зображення зазначило, що чекати таку новинку варто не раніше наступного року, тому зовнішність девайса ще цілком може бути змінена. Поки ж можна судити про наявність далеко не самого тонкого корпусу, роз’єм USB Type-C на нижній грані і аудіопорт зверху.

За наявними даними, представлено буде відразу три Surface Phone з гігантськими обсягами вбудованої і оперативної пам’яті. Причому всі вони будуть працювати на базі Snapdragon 830, що дивно для пристроїв з нібито повноцінною «десяткою».

Всі ґаджети будуть орієнтовані виключно на бізнес-сегмент, що цілком вписується в нову стратегію розвитку мобільного підрозділу, яка передбачає практично повну відмову від споживчих смартфонів. Відповідно, ні про яку доступність подібних пристроїв не йдеться – це будуть дорогі «іграшки» для корпоративних користувачів. Раніше повідомлялося про цінник понад 1000 доларів.

Джерело інформації: PhoneArena