Qualcomm Snapdragon Wear 1100 стане новою енергоефективною платформою для носимих пристроїв

На виставці Computex 2016, яка в ці дні проходить на Тайвані, компанія Qualcomm представила Snapdragon Wear 1100 – мікрочіп, розроблений спеціально для носимої електроніки, де в пріоритеті НЕ продуктивність, а енергоспоживання. Як і більш дорогий “старший брат” Snapdragon 2100, процесор отримає інтегрований модем Cat. 1 з підтримкою роботи в мережах 3G та LTE, а також бездротового зв’язку Wi-Fi і Bluetooth. У порівнянні з попередником Snapdragon 1100 став на 45% менше і отримав спеціальний режим енергозбереження.

Snapdragon Wear

Новинка вміє відслідковувати місцезнаходження завдяки технології iZat від Qualcomm, яка використовує базові станції мобільних мереж і GNSS-супутники для отримання даних. Технологія також дозволяє задати “домашню” зону для власника пристрою. За безпеку для користувача та його даних, які передаються в мережу, відповідають криптографічний модуль і генератор випадкових чисел.

Під час презентації Qualcomm заявила, що чіпи їх виробництва використовуються більш ніж в 100 носимих пристроях. Нагадаємо, що новинки на базі представленого раніше Snapdragon 2100 також можна побачити на Computex 2016: Anda показала смарт-годинник для дітей, а WeBandz представила трекер розташування.

Джерело інформації: PhoneArena