На Google I/O 2016 анонсований голосовий асистент Google Assistant

Як і очікувалося, в рамках відкриття конференції Google I/O 2016 представники пошукового гіганта анонсували власну версію голосового помічника під назвою Google Assistant.

Можна сказати, що Google Assistant являє собою поліпшену версію Google Now. За допомогою голосових питань і команд користувач може дізнатися докладні відомості про об’єкт поблизу, попросити показати трейлер фільму, що знаходиться в прокаті, дізнатися відомості про знаменитість, прокласти маршрут до пункту призначення, здійснити голосовий виклик і виконати безліч інших дій.

В Google постаралися навчити віртуального асистента визначати контекст фрази, що була промовлена. Крім того, система здатна підтримувати діалог і задавати додаткові запитання в разі потреби. Наприклад, якщо користувач запитає: «Що показують сьогодні?», то Google Assistant не тільки виведе перелік фільмів, доступних для перегляду в найближчих кінотеатрах, а й запитає, чи потрібно відфільтрувати фільми, які можуть дивитися діти, і чи потрібно замовити квитки. У разі необхідності, користувач зможе купити потрібні квитки, продовжуючи діалог з асистентом.

Поки що не уточнюється, коли саме відбудеться реліз фінальної версії Google Assistant для кінцевих користувачів.