Microsoft змінила системні вимоги для Windows 10 Anniversary Update

Масштабне оновлення операційної системи Windows 10 Anniversary Update привнесе деякі зміни в частині системних вимог до ПК і мобільних пристроїв. Про це повідомляє ресурс Overclockers.

Відносно настільних ПК внесені зміни щодо вимог до обсягу оперативної пам’яті. Відтепер на ПК має бути не менше 2 ГБ ОЗП. Раніше така вимога висувалася лише до 64-бітних систем, тоді як 32-бітні могли обходитися лише 1 ГБ оперативної пам’яті. Вимоги до дискової підсистеми не змінилися (не менше 16 ГБ для 32-бітної версії і 20 ГБ для 64-бітної).

parallels-windows-10

У деякому роді жити стала простіше для власників мобільних пристроїв. Так, наприклад, мінімальний розмір екрану, який може мати ґаджет, що працює під управлінням «настільної» версії Windows 10 тепер становить 7″ проти 8″, що було раніше. Зате в Windows 10 Mobile мінімальний розмір тепер становить 9″ проти 7,99″.

Діапазон доступних для мобільної ОС роздільних здатностей, варіюється від 800×480 до 2560×1440 пікселів. Це створює цікаву ситуацію, коли «настільна» версія Windows 10 може бути встановлена ​​на більш компактних пристроях, ніж «мобільна» Windows 10 Mobile.

На конференції WinHEC компанія Microsoft оголосила, що такі великі оновлення для Windows 10, як Anniversary Update, виходитимуть не 3, а 2 рази на рік. Кожен подібний апдейт буде офіційно підтримуватися протягом 14 місяців, після чого патчі і заплатки безпеки для нього перестануть випускатися, і таким чином користувачів будуть стимулювати до переходу на більш нову версію Windows 10.

Оновлення Windows 10 Anniversary Update стане доступним користувачам 29 липня.