Google Translate став працювати всередині Android-додатків

Компанія Google випустила оновлений додаток Google Translate, в якому з’явилась корисна функція Now on Translate. раніше вона була доступна лише в Android 6.0 Marshmallow, тепер же оцінити її зручність можуть всі власники пристроїв з «зеленим роботом» від версії Jelly Bean і вище.

Ця функція дозволяє більш простим і зручним способом переводити текст в інших програмах, з нею більше не доведеться вдаватися до багаторазового копіювання і вставки в Google Translate і назад. Достатньо лише виділити потрібний текст, натиснути на іконку копіювання, щоб з’явився круглий значок перекладача і перекласти текст у спливаючому вікні.

У ньому також можна прослухати вимову, набрати інший текст або навіть змінити мову. Now on Translate працює з 103 мовами. Також важливий момент, що функція працює і без доступу до Мережі, необхідно лише попередньо завантажити потрібний мовний пакет.

image

iOS-версія перекладача такою можливістю похвалитися не може, але з недавнім оновлення і вона поповнила список своїх функцій. Зокрема, тепер користувачам пристроїв Apple нарешті надана функція завантаження мовних пакетів для офлайн-перекладу, їх поки 52.

Завантажити з Google Play Завантажити з AppStore

Офіційний реліз поки недоступний в Google Play, однак всі бажаючі можуть завантажити apk-файл вже зараз.