Google Chrome став найпопулярнішим настільним браузером

Довгий час найпопулярнішим настільним браузером залишався Internet Explorer. Незважаючи на деякі проблеми і недоліки, багато користувачів віддавали перевагу веб-оглядачеві від Microsoft, завдяки чому він зберігав за собою звання найпопулярнішого браузера. Але за даними експертів з компанії Net Applications, у квітні цього року ситуація змінилася. На сьогоднішній день найпопулярнішим настільним браузером є Google Chrome.

Варто зазначити, що частка Internet Explorer знижувалася протягом шістнадцяти місяців. Аналітики пов’язують такий стан речей з рішенням компанії Microsoft, прийнятому в 2014 році. Нагадаємо, що тоді софтверний гігант почав змушувати користувачів перейти на IE 11, і це сподобалося далеко не всім.

Google Chrome

Згідно з останніми підрахунками експертів, в квітні цього року частка браузерів від Microsoft скоротилася до 41,4%. В цей же час частка Google Chrome збільшилася на 2,6% і досягла позначки 41,7%, завдяки чому веб-оглядач від Інтернет-гіганта став найпопулярнішим настільним браузером на ринку.

Джерело інформації: mspoweruser