Apple випустила iOS 9.3.2 для iPhone, iPad та iPod touch

Apple випустила фінальну версію операційної системи iOS 9.3.2. Збірка спрямована на виправлення помилок і покращення роботи мобільних пристроїв компанії.

Апдейт iOS 9.3.2 має розмір 1,6 ГБ і містить незначну кількість змін, в основному вони стосуються усунення виявлених помилок, підвищення стабільності роботи і поліпшення безпеки. Компанія усунула помилку, через яку на деяких об’єднаних в пару з iPhone SE аксесуарах Bluetooth спостерігалися неполадки зі звуком.

Функція Night Shift в iOS 9.3.2 працює в парі з режимом енергозбереження. Крім того, в прошивці «Пункт управління» працює більш плавно в альбомному режимі, оптимізується витрата акумулятора, а також значно поліпшена стабільність і швидкість роботи системи. Виправлені деякі помилки попередньої збірки і підвищена безпека.

Список змін в iOS 9.3.2:

  • Виправлена ​​помилка, при якій на деяких об’єднаних в пару з iPhone SE аксесуарах Bluetooth спостерігалися проблеми з якістю аудіо;
  • Вирішено проблему з можливими збоями при пошуку визначень в словнику;
  • Виправлена ​​помилка, що перешкоджала набору адрес e-mail на японській клавіатурі Кана в програмах «Пошта» та «Повідомлення»;
  • Усунена проблема, що виникала у користувачів VoiceOver з голосом Alex, в результаті якої пристрій перемикався на інший голос при вимові знаків пунктуації;
  • Виправлена ​​помилка, яка перешкоджала встановленню призначених для користувача програм B2B (бізнес для бізнесу) на серверах MDM.

Завантажити та встановити iOS 9.3.2 можуть власники iPhone, iPad, а також iPod touch. Користувачі цих пристроїв можуть завантажити оновлення, зайшовши в меню Параметри → Загальні → Оновлення ПЗ.