Apple відкликала iOS 9.3.2 для iPad Pro 9.7″

Відразу після випуску фінальної версії мобільної операційної системи iOS 9.3.2 ряд користувачів планшетів iPad Pro з діагоналлю екрана в 9,7 дюймів зіткнулися з серйозною проблемою. Спроба оновити планшет до актуальної ОС закінчувалося або циклічним перезавантаженням пристрою, або вимогою підключити пристрій до iTunes. А далі – помилка 56 і безуспішні спроби відновити девайс до робочого стану.

Apple оперативно прокоментувала ситуацію і пояснила, що з’ясовує причини виникнення проблеми. Схоже, що проблема не вирішується так швидко, як того хотіли б у компанії.

Сьогодні Apple закрила доступ до оновлення для всіх планшетів iPad Pro 9,7”, які ще не встигли оновитися до актуальної версії системи. Таким чином, остання версія iOS, яка доступна для оновлення власникам iPad Pro – iOS 9.3.1. Для користувачів інших мобільних пристроїв Apple – це iOS 9.3.2. Небувалий випадок в історії компанії …

Власники iPad Pro 9.7”, які зіткнулися з проблемою поломки пристрою можуть звернутися в найближчий сервісний центр для відновлення планшета. Apple продовжує шукати проблему, а власники планшета, що вийшов лише два місяці тому продовжують терпляче вдивлятися в темний екран свого ґаджета.

Джерело інформації: MacRumors