Знижки на додатки в Google Play | 12 квітня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Twin Moons

Захоплююча пригода в жанрі пошуку предметів від студії G5. Молодий учений втрачає пам’ять, але уривки спогадів дають йому зрозуміти, що він брав участь в якомусь жахливому експерименті, що несе загрозу всьому людству. Тепер, щоб врятувати світ в майбутньому, вам потрібно розібратися з минулим. Знижка діє на внутрішню покупку з повною версією.

The app was not found in the store. 🙁

BattleTime

Яскрава тактична стратегія з цікавою графікою, що ставить перед вами завдання по захопленню ворожої території. Станьте справжнім полководцем і захоплюйте фортеці противника протягом більше ніж 300 рівнів. Здобувайте в боях артефакти, щоб прокачати свого героя, зробивши його ще більш грізним воїном.

Epic War TD 2

Продовження старого доброго tower defense з класичним хардкорним геймплеєм без будь-яких трюків. Вас чекає чиста стратегія, масові руйнування і епічні битви. У грі безліч різних веж і ворогів, а 50 складних місій, за словами розробників, розтягнуться на 100 годин геймплея.

MoneyWiz 2

Гроші, як відомо, люблять рахунок. Якщо ви дотримуєтеся цього правила, то вам не обійтися без менеджера фінансів. Кращим з них у всіх розуміннях є MoneyWiz. Його головні козирі – це мультиплатформеність, автоматична синхронізація з усіма пристроями, підтримка декількох рахунків, планувальник платежів та інші корисні функції. MoneyWiz дозволить вам легко тримати під контролем всі події вашого фінансового життя.