Знижки на додатки в App Store | 9 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Don’t Run With a Plasma Sword

Чергова пригода з порятунку світу, витримана в стилі ретро Sci-Fi. Кумедний ранер з незвичайними суперниками і неординарним геймплеєм.

Oldschool Blocks

Примітивний арканоїд, від якого ви не зможете відірватися. Розбивайте блоки, збирайте бонуси, набирайте очки і уважно стежте за моторними кульками.

Oldschool Blocks
Oldschool Blocks
Developer:
Price: Free+

Implosion – Never Lose Hope

У недалекому майбутньому людство знову опиняється на межі вимирання. Але саме вам належить довести, що наша раса має право на існування. Відмінна графіка, гарне звукове оформлення і захоплюючий геймплей.

Implosion - Never Lose Hope
Implosion - Never Lose Hope
Developer:
Price: USD 9.99

Work Time

Слідкуйте за часом, який проводите за роботою або присвячуєте вирішенню конкретних завдань. Саме такий контроль дозволить працювати ефективніше, а допоможе в цьому додаток Work Time.

100 Pushups Trainer

Одне з найпопулярніших спортивних вправ – віджимання. Віртуальний тренер 100 Pushups Trainer допоможе в найкоротші терміни робити до 100 повторень упору лежачи.

The app was not found in the store. 🙁