Знижки на додатки в Google Play | 25 квітня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Lifeline 1, 2, 3

Кожну з трьох частин приголомшливого текстового квесту сьогодні можна купити всього за 5 гривень. Ви будете допомагати героям, що потрапили в неприємні ситуації, дізнаючись весь сюжет через інтерактивні повідомлення на смартфоні або годиннику. Так ви зможете спілкуватися з персонажами і підказувати, що їм робити в тих чи інших ситуаціях, занурюючись в гру все більше і більше.

Lifeline
Lifeline
Developer: 3 Minute Games
Price: UAH 54.99
Lifeline 2
Lifeline 2
Developer: 3 Minute Games
Price: UAH 54.99

Puddle+

Не схожа на інші аркадна гра з елементами фізики і хімії. Ваше завдання – провести краплю рідини по рівню, змінюючи оточення. Щоб домогтися успіху, потрібно враховувати сили гравітації і тертя, що діють на краплю, а також температуру і безліч інших чинників. Нудно точно не буде.

Puddle +
Puddle +
Developer: Playdigious
Price: UAH 39.99

Reiner Knizia Tigris & Euphrates

Цифрова версія популярної настільної гри від Reiner Knizia. Гра вражає своєю глибиною і в чомусь схожа з шахами. Створюючи цивілізації і розвиваючи їх, ви займаєте клітини на ігровому полі. Те ж робить і ваш противник, а в підсумку перемагає той, кому вдасться швидше розвинутися, щоб протистояти іншій стороні в конфлікті, який неминучий після зближення володінь.

Dead Synchronicity: TCT

Похмура sci-fi-адвенчура, дія якої розгортається в антиутопічному світі. Раптовий спалах невідомого вірусу наділив людей суперможливостями, плата за які – болісна смерть. Коли головний герой приходить до тями, він абсолютно нічого не пам’ятає про своє минуле. Вам і належить розібратися в тому, що відбувається і як вижити в новому жахливому світі.