Знижки на додатки в Google Play | 20 квітня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Chrooma Keyboard

Цікава клавіатура, яка, як хамелеон, змінює свій дизайн в залежності від кольорової палітри використовуваних додатків. Крім кольору, дозволяє також налаштовувати додаткові клавіші і має нічний режим.

Townsmen Premium

Одна з найвідоміших економічних стратегій на мобільних платформах. Ставши мудрим правителем, ви повинні будете розвинути невелике село в величезний середньовічний мегаполіс з міцними стінами, хоробрими захисниками і вмілими ремісниками. Здобуваючи ресурси і грамотно їх розподіляючи, побудуйте все необхідне для городян і створіть для них рай на землі.

Townsmen Premium
Townsmen Premium
Developer: HandyGames
Price: UAH 16.99+

Weather 14 days Ad Free

Прогноз погоди з детальною погодинною інформацією і багатими налаштуваннями відображення. Додаток інтегровано з Google Now, має віджет і дозволяє ділитися зведенням погоди з друзями в соціальних мережах і месенджерах.

Weather 14 days Pro
Weather 14 days Pro
Developer: Meteored
Price: To be announced

1941 Frozen Front Premium

Продумана покрокова стратегія танкових баталій Другої світової війни. Виберіть сторону протистояння – німецькі або радянські війська, і боріться в повномасштабних битвах за участю історичних підрозділів. Є онлайн-режим і підтримка зовнішніх геймпадів, включаючи контролери від Xbox 360 і PlayStation.

1941 Frozen Front Premium
1941 Frozen Front Premium
Developer: HandyGames
Price: UAH 14.99+