Знижки на додатки в Google Play | 18 квітня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Into the Void

Справжня перлина для шанувальників Sci-fi, космічних подорожей та всього фантастичного. Вам належить відправитися в незвідані глибини Галактики і розкрити таємницю незрозумілого випромінювання, що вбиває все живе. Але для цього доведеться: шукати ресурси, досліджувати технології, розвивати озброєння, боротися з противниками і думати. Багато думати.

Into the Void
Into the Void
Developer: Mozg Labs
Price: UAH 99.99

Hitman GO

Історія легендарного агента 47, розказана в форматі настільної гри. Головний герой став фігуркою, але йому як і раніше потрібно вбивати. Кожен рівень – це прекрасно оформлена сцена чергового вбивства, майбутня жертва якого поки не здогадується про свою долю. Використовуйте тактику і маскування, щоб перехитрити охорону і робити те, що у вас найкраще виходить.

Hitman GO
Hitman GO
Developer: SQUARE ENIX LTD
Price: UAH 33.99+

Silver Bullet

Складний шутер з елементами стелс, в якому гравцеві потрібно проникнути в секретну лабораторію, де проводяться окультні обряди, та зачистити всі рівні від викликаних з пекла демонів. Героїня опиняється в цій м’ясорубці один на один з полчищем бісів. В руках у неї всього пара пістолетів з срібними кулями.

the SilverBullet
the SilverBullet
Developer: Byulbram Studio
Price: UAH 119.99

VideoShow Pro

Популярний відеоредактор, що дозволяє монтувати відео на цілком гідному для мобільних пристроїв рівні, аж до 4К. Підтримує стилізовані теми, фільтри, додавання шрифтів, обрізку та склеювання роликів, а також має багаті можливості експорту.