Знижки на додатки в Google Play | 13 квітня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

SkySafari 4: Astronomy & Space

Астрономічний атлас для вивчення небесних тіл в режимі доповненої реальності, який показує космічні об’єкти при наведенні на них смартфона. Також містить цікаві статті і фото з каталогу Hubble Guide Star.

Rogue Agent

Стелс-головоломка про шпигунів та їх уміння ховатися. Саме від нього буде залежати ваш успіх в грі. Уникайте зустрічей з ворожими агентами, використовуйте відмички для злому дверей і сейфів та добудьте всі потрібні відомості.

Unified Remote Full

Універсальний пульт для комп’ютера, що працює по Wi-Fi або Bluetooth. З його допомогою можна відтворювати мультимедійні дані, використовувати смартфон як бездротову мишу і управляти різними функціями комп’ютера. Підтримуються Windows, OS X та Linux платформи.

Unified Remote Full
Unified Remote Full
Developer: Unified Intents
Price: UAH 109.99

Phrasebook  PRO

Зручний розмовник, що дозволяє легко порозумітися з іноземцями на 16 мовах. Інтерфейс дуже простий, фрази озвучені і переведені носіями мови, а також розбиті по ситуації, що значно полегшує пошук. Головна перевага програми – можливість роботи без інтернету.