Знижки на додатки в App Store | 28 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

OftenType

Рідкісний приклад корисної альтернативної клавіатури для iOS. OftenType – це панель, що дозволяє вставляти різні дані, які вам часто доводиться набирати: email, номери телефонів і так далі. Все, що потрібно для цього зробити, – переключитися на OftenType і вибрати один з потрібних елементів, які відображаються у вигляді відповідних іконок.

The app was not found in the store. 🙁

Cycloramic

Додаток для автоматичної зйомки панорам. Від вас вимагається лише встановити iPhone на рівну поверхню і натиснути на кнопку – обертатися навколо своєї осі він буде вже сам (за допомогою вібромотора). Ця версія працює тільки на iPhone 5, 5s і SE – для iPhone 6 і 6s є інша.

My Water Balance

Водний баланс впливає на продуктивність, здоров’я і безліч інших речей, а тому підтримувати його дуже важливо. З цим трекером ви завжди будете пам’ятати про необхідність попити, а також отримаєте статистику, рекомендації та мотивуючу інформацію про досягнення.

My Water Balance
My Water Balance
Developer:
Price: Free+

RGB Express – Mini Truck Puzzle

Проста, але дуже мила головоломка про симпатичні вантажівки, що доставляють жителям міста їх посилки. Вам потрібно прокласти маршрут для кожного автомобіля, з огляду на його колір. З кожним рівнем кількість маршрутів збільшується і вони стають складнішими, а тому вам доведеться  поламати голову, щоб все правильно спланувати.

RGB Express
RGB Express
Developer:
Price: USD 2.99+

Punch Club

Симулятор вуличного бійця, який є квінтесенцією всіх наших улюблених фільмів, ігор і коміксів з 90-х з величезною кількістю посилань до них. За сюжетом ви повинні помститися за батька, який загинув у вас на руках. Для цього доведеться стати крутим бійцем, тренуватися, покращувати показники, виступати на рингу і в підсумку прийти до успіху.

Punch Club
Punch Club
Developer:
Price: USD 4.99