Знижки на додатки в App Store | 25 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Office Story

Кумедний симулятор офісу, в якому вам потрібно буде пройти довгий шлях від гаражного стартапу до великої компанії. Приймайте стратегічні рішення, наймайте і тренуйте людей, облаштовуйте офісний побут, створюйте мобільні додатки.

Office Story
Office Story
Developer:
Price: USD 3.99+

Data Widget

Нас всюди оточує безлімітний інтернет, але у мобільних операторів все ще зустрічаються тарифи з обмеженими пакетами трафіку. Щоб легко і без проблем стежити за кількістю використаних мегабайтів, можна скористатися простеньким, але корисним віджетом Data Widget. Він відображає статистику споживання трафіку прямо в центрі повідомлень.

Data Widget
Data Widget
Developer:
Price: USD 1.99

Air Display 3

Потрібен зовнішній дисплей для Mac, але немає зайвих коштів на його купівлю? З цим невеликим додатком ви зможете зробити зовнішній дисплей зі свого iPad або iPhone. В системі iOS-пристрій буде визначатися як справжній додатковий монітор, підключатися можна як по USB, так і по Wi-Fi.

Air Display 3
Air Display 3
Developer:
Price: USD 9.99

Ready to Go

Якщо ви з тих, хто кожен день по дорозі на роботу згадує, чи вимкнена в будинку праска або плита, то цей додаток для вас. З його допомогою можна створити списки речей з візуальними нагадуваннями, які потрібно перевіряти в різних ситуаціях, і задати розклад для них. Після цього вам достатньо буде звірятися з готовим списком щоразу, коли виходите з дому.