Знижки на додатки в App Store | 21 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Calendars 5

У iOS, звичайно, є календар, і він досить непоганий, але якщо ви прихильник використання сторонніх додатків, то в якості календаря можна сміливо вибрати Calendars 5. Він працює з обліковими записами iCloud і Google, а також підтримує нагадування, завдяки чому його можна використовувати як повноцінний менеджер завдань. Крім того, додаток може похвалитися відмінним дизайном, розпізнаванням «живої» мови і іншими корисними функціями.

Calendars 5 by Readdle
Calendars 5 by Readdle
Developer:
Price: USD 6.99+

PDF to Audio Offline

Відкриваємо файли в форматах PDF, RTF, FB2, TXT, PPT, DOC, XLS, HTML та конвертуємо їх в голосовий сапис. Отримані аудіозаписи можна зберігати і прослуховувати.

The app was not found in the store. 🙁

Prio – Task List & Reminde

Яким повинен бути ідеальний менеджер завдань? Якщо ви відповісте: «Максимально простий, що не відволікає від запланованого, що несе лише основну функціональність», – то з великою ймовірністю вам сподобається Prio. Крім перерахованих вище якостей, він має мінімалістичний дизайн, підтримку нагадувань та пріоритетів, а також зручну фільтрацію. Абсолютно нічого зайвого. З прикрас є хіба що кілька палітр оформлення.

NOAA Hi-Def Radar Pro

Погодна карта на основі показань наземних радарів зі зведеннями Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA).

The app was not found in the store. 🙁

Don’t Starve: Pocket Edition

Протриматися до ранку. Саме таке завдання стоїть перед головним героєм цього досить незвичайного симулятора виживання. Він повинен збирати припаси протягом дня, а вночі розводити і підтримувати вогонь і захищатися від жахливих монстрів. Гра відрізняється мальованою графікою і досить цікавим геймплеєм.

Don't Starve: Pocket Edition
Don't Starve: Pocket Edition
Developer:
Price: USD 4.99

Mechanic Escape

У світі, пригніченому безжальними машинами, цитадель, повна непохитних телевізорів, пручається гонінням. Mechanic escape – це платформер, повний пекельних переслідувань.

Mechanic Escape
Mechanic Escape
Developer:
Price: USD 2.99