Знижки на додатки в Google Play | 21 квітня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Devils & Demons

Тактична RPG з покроковими боями, дія яких розгортається в фентезійному світі. Вам належить битися з ордами демонів та величезними босами, досліджувати нові землі в пошуках пригод і написати власну історію.

1942 Pacific Front

Військова стратегія, події якої відбуваються на Тихоокеанському театрі бойових дій. Гравцям належить виграти масу морських битв, вибравши одну зі сторін і використовуючи бойові одиниці флоту США або Японії. Командуйте грамотно і перемагайте!

tinyCam Monitor PRO

Функціональна утиліта для відеоспостереження і управління IP-камерами. Дозволяє стежити за дітьми і домашніми тваринами, а також спостерігати за офісом і будь-якими іншими приміщеннями. Підтримує визначення руху, віджети, трансляцію на телевізори та ґаджети на Android Wear.

Mind Games Pro

Наш мозок потребує тренування не менш, ніж тіло! Зробіть зарядку для мозку і просто розімніть звивини, а допоможе вам цей набір інтерактивних головоломок для тренування різних навичок, включаючи пам’ять, реакцію і багато іншого. Є можливість змагатися з іншими гравцями і встановлювати нові рекорди.