Знижки на додатки в App Store | 20 квітня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Gangster Granny 3

Якби у Джона Рембо або Чака Норріса були бабусі, виглядали б вони так само, як і героїня цього шутера. Старенька робила багато поганих речей в минулому: грабувала банки, вбивала людей, але сповна спокутувала свої гріхи, відбувши тюремне ув’язнення. Вийшовши на свободу, вона хоче почати нове життя, але минуле так просто її не відпускає.

Gangster Granny 3
Gangster Granny 3
Developer:
Price: USD 0.99+

Virtual City 2: Paradise Resort

Як завжди цікавий містобудівний симулятор від G5. Побудуйте курорт вашої мрії і керуйте ним, щоб перетворити десяток бунгало в центр світового туризму. Розвивайте економіку та інфраструктуру, піклуйтеся про людей і робіть їх щасливими.

iCarConnect

iPhone та iPad можна запросто використовувати в машині в якості навігатора, програвача і просто інформаційної панелі. Ось тільки стандартні програми в цьому випадку будуть не дуже зручні. Для цього й був створений додаток iCarConnect, який є спеціальною програмною оболонкою з адаптованим інтерфейсом і виконує всі вищеперелічені функції.

YConvert

Ви можете знати, що в 1 милі – 1,6 кілометра, а в 1 дюймі – 2,54 сантиметра, але запам’ятати співвідношення всіх інших величин буде складно. Та й не потрібно, якщо у вас є YConvert. З ним можна за дві секунди конвертувати сотні різних величин з більш ніж десяти категорій, включаючи довжину, масу, тиск, час і багато іншого.

The app was not found in the store. 🙁

iLightningCam 2

Блискавку не так просто зняти на професійну фотокамеру, не кажучи вже про iPhone. Однак з цим додатком шанси зловити в кадрі спалах блискавки і зробити вдале фото набагато підвищуються. Від вас вимагається лише навести iPhone на небо і чекати – iLightningCam все зробить автоматично.

iLightningCam 2
iLightningCam 2
Developer:
Price: USD 1.99