Знижки на додатки в Google Play | 5 квітня

знижки на додатки android андроїд

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з Google Play, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Кожен день нові та кращі програми для ваших девайсів на Android.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

Tower Madness 2: 3D Defense

Продовження популярної серії tower defense, в якому вам потрібно взяти на себе опіку над овечками і захистити їх від прибульців. Відбивати атаки інопланетян, спраглих забрати бідних овечок для дослідів, вам доведеться за допомогою захисних веж, яких тут безліч.

Real Steel

Файтинг за мотивами однойменного фільму про нещадні поєдинки величезних бойових роботів. Виберіть свого улюбленого дроїда і, відточивши його навички, переможіть у всіх турнірах.

Dr. Panda’s Carnival

Всі діти люблять ігри з веселим Dr. Panda. У цій вони разом з компанією кумедних персонажів відправляться в парк атракціонів, де зможуть покататися на каруселях, відвідати кімнату страху, приміряти кумедні костюми і зробити фото на пам’ять.

Dr. Panda's Carnival
Dr. Panda's Carnival
Developer: Dr. Panda
Price: UAH 94.99

Hitman: Sniper

У цьому шутері нам належить приміряти на себе роль найвідомішого найманого вбивці і виконувати завдання щодо усунення будь-яких поганих людей в сонячній Чорногорії, роблячи це виключно з далеких відстаней за допомогою снайперських гвинтівок. Протягом 150 місій нам доведеться вистежувати і вбивати своїх жертв, підтверджуючи звання самого професійного кілера.

Hitman Sniper
Hitman Sniper
Developer: SQUARE ENIX Ltd
Price: UAH 31.99+