Стала відома офіційна дата анонса Xiaomi Max

Сьогодні стала відома офіційна дата анонса смартпеда Xiaomi Max. Згідно із заявою генерального директора Xiaomi, новинку покажуть світу в першій половині травня. Що стосується точних технічних характеристик смартпеда, то вони до сих пір залишаються невідомими.

Раніше повідомлялося про те, що апарат отримає 6,4-дюймовий дисплей, процесор Qualcomm Snapdragon 820 і 4 ГБ оперативної пам’яті. Трохи пізніше в синтетичному бенчмарку GFXBench з’явилася інформація про наявність шестиядерного чіпсета з частотою 1,8 ГГц, графічного прискорювача Adreno 510, та лише 2 ГБ ОЗП і 16 ГБ встроєної пам’яті.

Зовсім недавно з’ясувалося, що Xiaomi працює над процесором власного виробництва. Однак, швидше за все, компанія все ж оснастить новинку вже перевіреним чіпсетом.

Xiaomi Max

Не так давно було помічено відсутність логотипу Mi в верхньому кутку над дисплеєм. В іншому ж новинка зовні дуже нагадує збільшену версію Mi5. Офіційний анонс смартпеда відбудеться 10 травня поточного року.

Крім Xiaomi Max, китайська компанія також планує представити “розумний” браслет Xiaomi Mi Band другого покоління. Про новий носимий пристрій практично нічого невідомо.

Xiaomi Mi Band

Джерело інформації: Gizchina