«ВКонтакте» представила оновлений дизайн

Вперше за 10 років соціальна мережа «ВКонтакте» повністю оновлює дизайн. Його головним принципом стала ідентичність і впізнаваність на всіх пристроях, будь то мобільні ґаджети або ПК. Завдяки цьому користувачі веб-сайту легко повинні знайти потрібний розділ в мобільному додатку та у версії для браузера.

Був помітно розширений основний блок, вилучені зайві деталі, збільшені шрифти, з’явилися нові функції і свіже меню, а також перенесені деякі елементи інтерфейсу. Наприклад, найбільш затребувані розділи, а це Новини та Повідомлення, тепер опинилися нагорі.

ВКонтакте

У самому новинному розділі перероблено відображення кожного елемента, що дозволило зробити записи в стрічці помітніше. Списки новин разом з пошуком і коментарями перекочували в нове меню праворуч. Не обійшлося і без алгоритмічної стрічки, благо, її можна відключити.

ВКонтакте

В оновленому інтерфейсі розділу з повідомленнями на один екран були виведені і список останніх бесід, і поточний відкритий чат. Виглядає таке поєднання куди складніше звичного варіанту, але в цілому по частині зручності зміни явно користь – перемикатися між бесідами стало помітно швидше і простіше. Як і в недавно оновленій мобільній версії, непрочитані повідомлення позначаються синьою крапкою, яка зникає після прочитання, а статус онлайн – зеленою крапкою.

ВКонтакте

У новому розділі повідомлень тепер зібрані всі позначки «Мені подобається», заявки на додавання в друзі, згадки, дні народження друзів і інші події. Крім того, надано можливість стежити за появою нових записів на сторінках конкретних людей і співтовариств, щоб не пропустити важливі новини.

ВКонтакте

Разом з розширенням основного блоку були збільшені і фотографії в альбомах. Фотопереглядач орієнтований горизонтально, щоб краще задіяти простір широкоформатних екранів. Коментарі ж змістилися в правий блок, щоб користувачі могли переглядати знімки і одночасно бачити коментарі до них.

При відтворенні музики міні-плеєр тепер відображається у верхньому рядку справа від області пошуку, в самому ж списку композицій з’явилась можливість вибрати трек, який буде відтворюватися наступним.

ВКонтакте

Додатково, оновилися і розділи, що розповідають про саму соцмережу та відновив роботу власний блог, де команда розробників буде ділитися новинами про продукти і нововведення. Новий дизайн поки запущений в тестовому режимі на обмежену аудиторію. Поступово він стане доступний для всіх, проте всі бажаючі за допомогою спеціальної заявки можуть приєднатися до тестування вже зараз. Спеціальна кнопка доступна в кінці офіційної статті.