Вийшли другі бета-версії iOS 9.3.2, OS X 10.11.5, tvOS 9.2.1 та watchOS 2.2.1

50 нових функцій в iOS 9

iOS 9.3 вийшла з величезною кількістю проблем. Виправляти їх Apple доведеться ще довго. Добре, що не залишилося нічого термінового, і компанія може ретельно протестувати iOS 9.3.2 перед випуском. Ретельне тестування останнім часом не допомагає, але Apple вже випустила другу бета-версію iOS 9.3.2, зараз вона доступна зареєстрованим розробникам. Разом з нею вийшли нові бета-версії інших операційних систем від Apple.

Перша бета-версія iOS 9.3.2 вийшла два тижні тому. Вона не принесла з собою видимих ​​нововведень, але усунула деякі проблеми, з якими стикалися розробники додатків. Про другу бета-версію можна сказати те ж саме. Якщо розробникам вдасться знайти щось нове, ми обов’язково про це повідомимо. Найближчим часом варто очікувати появи другої бета-версії iOS 9.3.2 для учасників програми бета-тестування.

Слідом за новою бета-версією iOS 9.3.2 були випущені другі бета-версії OS X 10.11.5, tvOS 9.2.1 і watchOS 2.2.1. Про нововведення в цих версіях ще нічого не відомо. Розробники зовсім недавно взялися за встановлення. Як тільки буде знайдено щось цікаве, ми відразу ж повідомимо, але швидше за все, в цих оновленнях Apple зосередилась на усуненні помилок.