В травні Xiaomi представить процесор Rifle

Xiaomi вже в травні 2016-го може представити перший власний процесор, вважає анонімне джерело сайту Korea Times. Найцікавіше, що перші чутки про розробку компанією фірмового процесора з’явилися лише в минулому році.

За інформацією джерела, процесор отримав ім’я Rifle, побудований він на основі звичайних ядер Cortex від ARM. Xiaomi поки не готова до переходу на кастомні рішення, у компанії недостатньо досвіду. Процесор Rifle, швидше за все, буде використовуватися в смартфонах середнього цінового сегмента, хоча є ймовірність побачити його і в доступних пристроях інших класів, включаючи телевізійні приставки та планшети.

Цей чіп допоможе Xiaomi стати менш залежною від MediaTek і Qualcomm, процесори яких вона встановлює в електроніку зараз. Важливо і зниження кількості відрахувань іншим компаніям, адже часто виробнику пристроїв доводиться не тільки купувати сам компонент, але і ліцензію на частину супутніх технологій.

З огляду на швидкість створення Rifle, швидше за все, китайська компанія скористалася допомогою партнера. Раніше припускали, що розробка процесора здійснюється спільно з Leadcore, чіпи якої Xiaomi використовувала в минулому році. Навряд чи китайська компанія обмежиться одним лише Rifle першого покоління, знаючи її, можна очікувати розвитку лінійки, а то і повного переходу на неї в майбутньому.

Джерело інформації: PhoneArena