Опубліковано розклад заходів в рамках Google I/O 2016

Google вже дозволила всім бажаючим познайомитися з майбутньою версією Android, випустивши Android N Develper Preview для розробників і тестерів. Доведеться компанії дивувати відвідувачів Google I/O чимось іншим. Напевно, у Google знайдеться кілька секретів, які розкриються вже менше, ніж через місяць. А зараз ми можемо познайомитися з розкладом презентацій і секцій, які пройдуть в рамках конференції.
Google I/O

Google оновила сторінку сайту, присвячену Google I/O. На ній з’явився розклад, згідно з яким презентація Сундара Пічая почнеться в середу, 18 травня, о 10 ранку за місцевим часом. Також в прямому ефірі можна буде стежити за секцією «What’s new in Android», яка розпочнеться о 13 годині за місцевим часом.

19 і 20 травня також пройде кілька секцій, які будуть доступні для перегляду в прямому ефірі. Назви звучать досить привабливо: «VR at Google», «What’s new in Android development tools», «Search and the mobile content ecosystem», «Zero to App: Develop with Firebase», «Timing is everything: Neat animation tricks» і « Polymer and Progressive Web Apps: Building on the modern web ».

Якщо для вас важливо взяти участь в конференції, хоч і віддалено, ви можете знайти графік всіх заходів за цим посиланням і узгодити його зі своїм розкладом. Швидше за все, після закінчення конференції будуть доступні записи всіх секцій, включаючи ті, за якими не вийде стежити в прямому ефірі.