Quadro Puzzle – логічна підзарядка для мозку

Пазли – категорія ігор, яка завжди буде актуальною та яка завжди охоплюватиме різні вікові групи користувачів. Тепер, у вік технологій, улюблену гру можна мати постійно під рукою – у своєму андроїд-ґаджеті.

До речі, психологи вважають, що збирання пазлів сприяє розвитку образного та логічного мислення, сприйняття, вчить правильно сприймати зв’язок між частиною і цілим та розвиває дрібну моторику.

У Google Play вже є чимало ігор такого жанру в різноманітних інтерпретаціях, але досить приємно зустрічати цікаві роботи саме українських розробників, особливо таких, які можуть дати фору своїм закордонним колегам. Сьогодні такими розробниками є команда in4ray зі Львова з їх грою, про яку далі й буде йти мова.

завантажити

Quadro Puzzle – Квадро Пазл – це, по суті, казуальна гра, яка працює за принципом групування однакових предметів по типу «3-в-ряд», але дещо ускладнена та має логічне підґрунтя, за що отримує звання головоломки.

Отже, усе по черзі: при першому натисканні на іконку гри, новоспеченому гравцю пропонується обрати мову та увійти через Facebook, щоб мати можливість займати верхні позиції рейтингу серед друзів та інших користувачів. Після таких маніпуляцій стане доступна рейтингова смуга на екрані меню.

Далі, як і в більшості сучасних ігор, вам пропонується невеличке навчання щодо формування рядів, управління та принципу набору балів.

Суть гри полягає у формуванні рядів не менш, ніж з п’яти кубиків однакового кольору шляхом прокручування квадратних блоків, у які вміщено по чотири кольорових кубики. Самі ж кубики можуть рухатись як за, так і проти годинникової стрілки навколо умовного центру, позначеного сірим кружечком. Ряди формуються вертикально чи горизонтально, а особливістю є те, що лінію одного кольору можна продовжити з іншого краю ряду. За кожен зібраний ряд ви отримуєте 5 балів. Докладайте усіх своїх логічних навичок та вмикайте мислення, щоб обертати кубики і складати з них ряди.

Після невеликого навчання гравець отримує завдання – набрати певну кількість балів, яка з кожним пройденим раундом збільшується.

Мета гри – зібрати якомога більше кольорових рядів за меншу кількість ходів, адже на місці збитих кубиків з’являються нові, які заповнюють ігрове поле. Після повного заповнення ігрового поля гра закінчується і все починається заново.

Графіка та інтерфейс даної гри, як і геймплей, доволі прості та зрозумілі користувачеві будь-якого віку, оскільки гра розрахована не лише на дорослу аудиторію, але й на дітей шкільного віку та малят. Промальовано усе лаконічно – у стилі матеріального дизайну, підібрана приємна кольорова гамма, що не ріже око.

На ігровому полі користувач, може бачити набрані ним бали у лівому верхньому кутку, а в центрі – завдання на кількість очок, а також попередній рекорд, трішки вище, поставлений ним попередньо перед програшем. У разі програшу, набрані бали протягом гри анулюються, а завдання залишається.

Під час гри, у разі потреби, можна відкрити меню з правого боку екрану, де доступним є повернення на один хід назад, є можливість вийти до головного меню, розпочати гру заново, а також вмикати і вимикати звук та вібрацію.

Quadro Puzzle

Присутній звуковий супровід усіх маніпуляцій на екрані, який, мабуть, більше буде до вподоби меншим за віком користувачам.

Маніпулювати кольоровими блоками легко та інтуїтивно – все здійснюється звичайними свайпами вліво та вправо, і працює дуже плавно.

Quadro Puzzle, на перший погляд, за виглядом може нагадати всім з дитинства знайомий та улюблений «Тетріс», але затримує користувача новою концепцією.

Користувачам молодшого віку така головоломка допоможе розвивати логічне мислення та уміння продумувати свої дії наперед, адже потрібно скласти кольоровий ланцюжок і при цьому не допустити заповнення усього поля блоками, що призведе до програшу.

Щодо дорослих гравців, то такий пазл буде до душі тим, хто бажає цікаво «вбити час» у транспорті по дорозі на роботу, навчання, тривалі переїзди, або ж у звичайну обідню перерву, задля підбадьорення свого мозку.

Загалом гра дійсно проста у структурі, але, як кажуть, все геніальне – просто. Пазл не займає багато місця, якого так часто не вистачає на вашому ґаджеті, гра нескінченна, не обмежена в часі та не вимагає обов’язкового проходження туру. Ви завжди зможете повернутись та продовжити головоломку з місця, на якому зупинились, і це вам запропонує сам додаток, та й вам самим закортить скоріше повернутись у Квадро з бажанням здобути більше балів не лише серед інших гравців, а й з принциповим бажанням побити власний рекорд.

Ви можете завантажити гру на ваш андроїд-ґаджет тут:

Додаток: Quadro Puzzle
Розробник: in4ray
Категорія: Головоломки
Ціна: Безкоштовно
Завантажити: завантажити

З приводу версії для iOS:

«Також допрацьовуємо iOS версію. Судячи з відгуків, думаємо, що гра повинна бути успішною», – розповів нашій редакції один з розробників гри, Роман Зарічний.

Редакції Ua-Format.com залишається лише радіти за українських розробників та побажати їм подальших звершень.